CMS to skrót od angielskiego określenia systemu zarządzania treścią (Content Management System). Jest to program komputerowy działający zazwyczaj na serwerze – pozwalający na edycję strony internetowej.

Dzięki tej aplikacji,  w prosty sposób możesz dodać, usunąć czy też zmienić treść na swojej stronie internetowej. Do zmiany treści nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza z zakresu informatyki, a tylko z zakresu Twojej działalności.

Posiadamy doświadczenie w następujących systemach zarządzania treścią:

Te CMSy rozprowadzane są na podstawie licencji GNU (General Public Licencse). Dzięki czemu klient nie pokrywa kosztu programowania systemu zarządzania treścią, a tylko koszty dostosowania go do własnych potrzeb. Dodatkowo mamy dostęp do stałych aktualizacji.

W ramach dostosowania do własnych potrzeb klientów, tworzymy autorskie skórki, wtyczki i rozszerzenia – dzięki czemu możemy dostosować stronę do Twoich wymagań  – nie zaś odwrotnie.  Zawsze stawiamy na elastyczność naszych rozwiązań i podczas budowania choćby najprostszych systemów – otwieramy się na jego możliwą dalszą rozbudowę.

Dla klientów najbardziej wymagających, posiadamy autorski system CMS.