Kroki, które Cię dzięlą od nowjej strony

  1. Wchodzisz do katalogu szablonów i wybierasz Ciebie interesujący
  2. Wskazujesz co należy w nim zmienić? Przesyłasz nam zdjęcia, logotypy i inne grafiki, które chcesz, aby znalazły się na stronie.
  3. W ciągu 48 godzin przedstawiamy Ci projekt strony w wersji do zatwierdzenia.
  4. Jeżeli projekt Ci odpowiada, przechodzimy do kroku 5, jeżeli nie, wracamy do 2.
  5. Po zatwierdzeniu w ciągu 24 godzin uruchamiamy stronę na serwerze docelowym, a Ty i Twoi klienci czerpią zyski z Twojej nowej strony.

Dlaczego warto u nas kupić stronę ekspresową, a nie u konkurencji?

  1. Konkurencja ma drożej – chociaż wydaje się taniej. My nie mamy abonamentu. U nas po roku zakupujesz tylko usługę hostingu – stronę przecież masz już utworzoną.
  2. Możliwość rozłożenia kosztów na dogodne raty 3 x 0% – bez banków. Ufamy naszym klientom  – bo przecież zaufanie w biznesie jest ważne.
  3. Oferujemy kompetną obsługę, hosting+strona  – dzięki czemu nie będziemy mogli sie wykręcić, że „tamci” źle zrobili.
  4. Dane są Twoją własnością – w każdej chwili możesz zmienić firmę, która będzie Twoją stronę  rozbudowywała – zmieniała. Powszechność CMS’ów które używamy, powoduje że nie jesteś z nami bardzo związany. My dajemy Ci tylko usługę + towar. Ale to nie jest nierozłączne. Jak nie wykupisz u nas usług – strona pozostaje Twoją własnością – udostępniamy Ci kompletną stronę internetową do pobrania  – wraz z kodami źródłowymi i zrzutem bazy danych.